Gdzie polecieć na wakacje?

Spragnionym rajskich klimatów proponujemy Malediwy

Malediwy to wyspiarskie państwo na Oceanie Indyjskim, które kusi rajską, lazurową wodą, miękkim jak mąka piaskiem i iście pocztówkowymi widokami. Czy rzeczywiście jest tam tak zjawiskowo? Zdecydowanie tak!

Po ciężkim roku pracy każdy potrzebuje odrobinę luksusu i nie chodzi tylko o jakość serwisu hotelowego. Luksusem będzie dla nas możliwość obserwowania niesamowitej flory i fauny na atolu, wieczorne karmienie płaszczek i rekinów, wyścigi krabów na plaży i patrzenie na zjawiskowy zachód słońca, któremu towarzyszy szum oceanu. Wakacje na Malediwach to luksus nicnierobienia – cieszenie się z relaksu na leżaku z ulubioną książką w ręku. I radość z tego, że czas Malediwach płynie jakby trochę wolniej.

Malediwy to miejsce przede wszystkich dla osób, które rzeczywiście chcą, muszą, pragną po prostu wypocząć. To także idealny kierunek na romantyczną podróż poślubną.

WAŻNE: Pamiętajcie, że to kraj muzułmański i obowiązuje tu zakaz wwożenia alkoholu, który na miejscu dostępny jest jedynie w restauracjach i hotelowych barach. W sklepach można kupić tylko piwo bezalkoholowe.

 A co z osobami, które wypoczywają aktywnie?

Takim osobom proponujemy krótsze wyjazdy na 6-8 dni. Przez te kilka dni jesteśmy w stanie nacieszyć się rajskimi widokami, tańcząc wieczorami na mieniącym się od słońca piasku, pływając i obserwując niezliczone skarby dna morskiego, uczyć się nurkować w przejrzystych wodach oceanu (widoczność nawet do 50m) lub uprawiać windsurfing. Dodatkowo można połączyć zwiedzanie Sri Lanki (niecała godzina lotu) z 3-4 dniowym odpoczynkiem na Malediwach – to idealne połączenie kulturowego bogactwa Cejlonu z dziką, zachwycającą przyrodą i spektakularnymi widokami Malediwów. Oczywiście pomożemy zaplanować taką wyprawę (zakładka Twój Plan Podróży).

 Czy warto lecieć na Malediwy z dziećmi?

Jeśli Wasze dzieci są szczęśliwe w wodzie, a piasek to dla nich idealny budulec babek, jeśli są ciekawe co znajdą pod wodą i chciałyby zobaczyć kolorowe ryby, kraby i inne skarby w naturalnym środowisku, to na pewno nie będą się nudzić.

 Ile kosztuje pobyt na Malediwach?

Jak zawsze cena uzależniona jest od terminu wyjazdu, obiektu, formy wyżywienia i ilości dni. Ale jeśli dobrze poszukamy to śmiało możemy polecieć już za cenę między 4-5 tys. zł/os.

 Kiedy jechać na Malediwy?

Średnia temperatura na Malediwach oscyluje między 28-30 stopni Celsjusza, więc o ciepło nie musimy się martwić. Niemniej musimy jednak liczyć się z opadami, które najczęściej występują w maju i grudniu. Wtedy też ceny są niższe.

Nadal macie wątpliwości? Jesteśmy do dyspozycji – postaramy się Was przekonać: 94 340 89 89.

biuro 6 maja 2022 Bez kategorii no responses