Rejsy wycieczkowe

baner

pfr

Rezerwacji można dokonać poprzez przesłanie na naszą skrzynkę uzupełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (wysłanego przez pracownika naszego biura). My rezerwujemy wycieczkę i przesyłamy do Państwa potwierdzenie rezerwacji. Następnie wystawiamy umowę – zgłoszenie i przesyłamy do Państwa drogą elektroniczną (oryginał pocztą). Kolejny krok to wpłata przez Klienta I raty (zwykle jest to 25% całości ceny imprezy) – wyliczonej przez Call Center w Niemczech zgodnie z warunkami uczestnictwa konkretnego Organizatora – w przypadku ofert z ostatniej chwili (poniżej 30 dni do wyjazdu) płatność za rezerwację należy uiścić w całości. Wyjątek stanowią imprezy z lotami liniowymi – wtedy I rata wynosi 40% wartości imprezy. Wysokość kwoty w PLN jest określana po przeliczeniu jej wartości według kursu sprzedaży EURO do PLN z dnia dokonania rezerwacji stałej lub dnia płatności reszty (wyrównania – najpóźniej na 4 tygodnie przed datą wylotu). Możliwe jest również dokonanie płatności całej kwoty za rezerwację w EUR lub PLN w dniu dokonania rezerwacji – również wtedy gdy nie jest to oferta typu last minute. Obowiązujący kurs sprzedaży jest ustalany codziennie przez Schmetterling i ogłaszany na stronie www.polnisch.schmetterling.de. UWAGA: jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni Klient zobowiązany jest to wpłaty całości za imprezę turystyczną – zgodnie z warunkami uczestnictwa danego Organizatora.
Istnieje również możliwość wpłaty na konto w EUR bez konieczności posiadania konta walutowego (wpłata gotówką w kasie w dowolnej placówce banku PEKAO SA).

Po wpłaceniu II części (kurs z dnia ustalenia wpłaty II raty po zaktualizowanym kursie przez partnera niemieckiego) Klient otrzymuje voucher, który zostaje wysłany bezpośrednio z Niemiec pod wskazany adres. Wyjątek stanowią oferty last minute i wtedy odbiór voucherów następuję na lotnisku w punkcie wskazanym przez nasze biuro lub są przesyłane w wersji elektronicznej (e-mailem).

Rezerwacji można również dokonać wpłacając na nasze konto należność za wycieczkę i przesyłając potwierdzenie przelewu via e-mail, bądź faxem: 94 340 89 89.

Pobierz formularz rezerwacyjny »

UWAGA:

Przy rezerwacji on-line, dokonując rezerwacji bezpośrednio ze strony internetowej, płatność możliwa wyłącznie kartą kredytową. W takim przypadku kontakt z Klientem następuje automatycznie bezpośrednio z Niemiec.
Zatem jeśli taka forma jest dla Państwa nieodpowiednia, nie należy rezerwować oferty turystycznej on-line, tylko skontaktować się z naszym biurem.
Klient bowiem wypełniając kompletnie formularz rezerwacji on-line, który trafia do naszego partnera w Niemczech – Call Center – przed dokonaniem ostatecznej rezerwacji kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności miejsc. Wypełnienie formularza rezerwacji on-line jest zapytaniem ofertowym. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za wszelkie zmiany cen Organizatorów, dostępność oferty oraz ewentualne błędy systemowe, które mogą pojawić się w wyszukiwarce konkretnego touroperatora.

W przypadku rezerwacji imprezy turystycznej u polskiego organizatora I rata wynosi między 25-35% wartości imprezy w zależności od warunków uczestnictwa (OWU) konkretnej już firmy. Na miesiąc przed wylotem dopłata do całości ceny imprezy zgodnie z umową na podany numer konta.