Czy warto pojechać w podroż poślubną?

Oczywiście, że tak. O tym, że to najważniejsza podróż w naszym życiu, która musi być jedyna, wyjątkowa i niezapomniana, wie każdy. Ale gdzie warto pojechać w podróż poślubną? Jak zorganizować taki wyjazd w natłoku przygotowań do ślubu? Najlepiej skorzystać z pomocy fachowców.

Gdzie pojechać w podróż poślubną?

Trudno jednoznacznie powiedzieć. jaki kierunek podróży wybrać, bo to uzależnione jest zarówno od preferencji świeżo upieczonych małżonków, jak i od zasobności portfela oraz szczodrości gości weselnych. Jedni chcą uciec w Bieszczady, zaszywając się w głuszy, ciesząc się sobą i naturą, inni spełniają marzenie o skoku ze spadochronem w Nepalu, wpatrując się w białe szczyty Himalajów, a jeszcze kolejni chcą tańczyć Merengue całe noce na złotej karaibskiej plaży. My, jako specjaliści w temacie wyjazdów poślubnych, z przyjemnością pomożemy Wam w wyborze wymarzonego miejsce. Nieważne czy chcecie wydać kilkaset złotych, czy kilka tysięcy euro. W końcu w przypadku takiego wyjazdu jeszcze bardziej aktualna jest zasada: nieważne gdzie – ważne z kim!

 

Jak zaplanować podroż poślubną?

Najlepiej z odpowiednim wyprzedzeniem. Wówczas możemy uwzględnić nie tylko kwestie pogodowe, ale także znaczne różnice w cenach w zależności od wybranego okresu wyjazdu (wysoki i niski sezon).

 

A jakie kierunki najczęściej wybierają nasi Klienci na wymarzoną podróż poślubną?

To nasze przeboje – być może zainspirujemy Was do wspólnego planowania.

 

Kierunki bliskie i szczególnie atrakcyjne cenowo: pobyt nad Morzem Bałtyckim, Barcelona, Rzym, Majorka.

Kierunki bliskie, dla osób dysponującym umiarkowanym lub większym budżetem: Mykonos lub Santorini w Grecji, Capri we Włoszech, Formentera, rejs wycieczkowy po Europie, Wyspy Kanaryjskie, Madera i Azory portugalskie.

Kierunki egzotyczne, ale nadal atrakcyjne cenowo: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Wietnam, Bali, Dominikana, Kenia, Meksyk, Kuba, rejs wycieczkowy po Karaibach.

Popularne kierunki egzotyczne, wymagającego większego budżetu: Malediwy, Seszele, Mauritius.

 

Pamiętajcie, że jeśli nie ma w ofercie Waszego wymarzonego miejsca, bądź chcielibyście połączyć kilka kierunków/wysp czy zrobić coś zupełnie innego (sport, motor…) to również jesteśmy w stanie pomóc (zakładka Twój Plan podróży).

 

PS: A nasza (jednego z nas) podróż poślubna to 3 tygodnie w Wenezueli.

biuro 8 kwietnia 2022 Bez kategorii no responses