Ewelina Minkiewicz – prywatnie mama charyzmatycznej nastolatki, która odziedziczyła pasję do podróży i prowadzi swój kanał/vlog na youtube.
Bardzo związana z 2 mopsimi futrzakami, sztangą i czekoladą. Ogromna fanka parków rozrywki, bajkowych klimatów i rejsów wycieczkowych.
Doradzając Klientom posiłkuje się nie tylko wiedzą katalogową czy z Internetu, ale także, w myśl zasady „kolekcjonuj wspomnienia, nie marzenia”, sama wypatruje okazji lotniczych. Dotychczas na mapie zaznaczone: Brazylia, Wenezuela, Wietnam, Filipiny, Tajlandia, Singapur, Hong Kong, Bali, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Jamajka, Dominikana, Bahamy, Wyspy Dziewicze, St. Maarten, Grand Turk, Portoryko, Reunion, Malediwy, Seszele, Madagaskar, Mauritius, kilka stanów w USA (bezwzględnie zakochana w Hawajach), Hiszpania (wraz z wyspami), Włochy, Grecja, Egipt, Turcja, Tunezja, Francja, Dania, Szwecja… Bucket list cały czas przepełniona planami.
Zmuszona sytuacją pandemiczną, odkryła nową pasję – przekazywanie wiedzy o świecie młodzieży szkolnej. A zestarzeć się i cieszyć resztą życia zamierza pod palmami.

Nie masz pomysłu na urlop? Zadzwoń! 94 340 89 89.

biuro 21 marca 2022 Bez kategorii no responses

Dodaj komentarz